Minister Waldemar Buda na CEBioForum 2022

CEBioForum to coroczne wydarzenie naukowe i biznesowe, któremu towarzyszą targi dla sektora biotechnologicznego. Tegoroczna, jubileuszowa 20. edycja CEBioForum odbędzie się w Warszawie w dniach 25-26 maja 2022 r. W poprzednich latach targi odbywały się w Budapeszcie, Brnie, Łodzi i Nowym Jorku.

W forum uczestniczyć będą przedstawiciele świata nauki, startupów, firmy i inwestorzy, zajmujący się tworzeniem, wdrażaniem i zastosowaniem rozwiązań biotechnologicznych w medycynie i farmacji, rolnictwie i ochronie środowiska.  

Uczestnicy spotkania wezmą udział w panelach dyskusyjnych poświęconych rozwojowi, finansowaniu i wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań biotechnologicznych. Odbędą się też prezentacje firm i startupów.

Podczas forum będą przyznane branżowe nagrody – CEBioForum Awards 2022. Ich celem jest wyróżnienie najlepszych i najbardziej innowacyjnych projektów i osób przyczyniających się̨ do rozwoju sektora biotechnologicznego. Nagrody trafią m.in. do innowacyjnego startupu, do twórców cyfrowych rozwiązań wykorzystywanych dla rozwoju procesów biotechnologicznych i biomedycznych, czy do organizacji zajmującej się wspieraniem kooperacji między nauką i biznesem.

KONTAKT:

Biuro Komunikacji

Ministerstwo Rozwoju i Technologii

tel. 22 411 98 89

e-mail: dziennikarze@mrit.gov.pl

www.gov.pl/web/rozwoj-technologia

Źródło informacji: Ministerstwo Rozwoju i Technologii

 


Treść pochodzi z serwisu: pap-mediaroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *