PIERWSZA LINIA WSPARCIA dla użytkowników z językiem FIŃSKIM | Praca Łódź

PIERWSZA LINIA WSPARCIA dla użytkowników z językiem FIŃSKIM
Miejsce pracy: ŁÓDŹ

Nie wymagamy doświadczenia – gwarantujemy szkolenia stanowiskowe

WYNAGRODZENIE 7000 – 8000 PLN brutto  + umowa o pracę bez okresu próbnego!

ZADANIA: obsługa telefoniczna, udzielanie informacji zwrotnych w języku fińskim, wsparcie działu, kontakt z klientem wewnętrznym, kontakt z instytucjami w Finlandii, praca w oparciu o procedury i standardy pracodawcy.

OFERTA: umowa o pracę – pełen etat, pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa etc.), możliwość rozwijania umiejętności językowych, praca z nowoczesnego biura w Łodzi.

Czekamy na Twoje CV! 🙂
Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Jeżeli chcecie Państwo, by wasze dane były wykorzystane w tym i kolejnych procesach rekrutacyjnych , prosimy o zamieszczenie klauzuli zgody:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Personnel and Media Solutions, Piaseczno ul. Julianowska 35 dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji  w związku z rozpoczęciem obowiązywania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych podmiotom współpracującym w celu realizacji procesów rekrutacyjnych, również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia, Poinformowano mnie o prawie wglądu do własnych danych osobowych. Powyższe dane podaję dobrowolnie”

Ogłoszenie o pracę pochodzi z: http://jobtime.pl/praca/102790/PIERWSZA-LINIA-WSPARCIA-dla-uzytkownikow-z-jezykiem-FINSKIM.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *